2020 hedefleri

2020 hedefleri

by Hasan Yasin Türkyılmaz Ocak 02, 2020
2020 hedefleri
2020 hedeflerim;
 
Haftada 1-2 gün dinlenme: Şu ana kadar hep 7 gün çalıştım. Testlerime göre 1-2 gün dinlenmek daha iyi verim sağlayacak.
 
E-kitap çıkarma: Geçenlerde bir araştırma ve anket yaparak veri elde etmiştik. Bu veriye göre dijital pazarlama alanında işe yarayacak bir ekitap çıkaracağız @ghsercanyilmaz ve @murselsaglam ile beraber.
 
Düzenli egzersiz: Forma girmek aynı zamanda disiplini sağlamak demek. Girişimlerimizi kurup yöneteceksek önce bedenimizi ve zihnimizi de yönetmemiz gerekiyor. Bu yüzden düzenli egzersiz, yürüyüş, YAZIO adlı uygulamayla kalori takibi, Mifit ile de hareket takibi yapmaya daha fazla özen göstereceğim. 2-3 saatte bir 15 dakika yürüyüş de şart.
 
Girişimlerimin sitesini bitirme: G4A Studio & Workshops yenileniyor hem isim hem web sitesi hem de hedeflediği kitleye uygun hizmetlerle. Here Here Things ve Just Not Casual adında iki global odaklı eticaret sitesi projem mevcut. Funnelmate ve Growtholia adında da iki farklı alanda ve globale odaklı dijital ürün, bilgi ve hizmet ihracı gerçekleştireceğimiz internet girişimlerini aktif edeceğiz. Ek olarak, 2 proje daha var aklımda. Ama onları sonra açıklayacağım, önce bunlar bitsin. 🙂 G4A Akademi’yi başlatma: G4A hem eğitim hem danışmanlık veren bir büyüme ve pazarlama ajansı. Her şeyi ücretli yapmayacağız diyerek, topluluk odaklı Akademi bölümünü de açacağız. Bu G4A akademi ile ücretsiz; blog yazılarımız, ses kayıtlarımız, video kayıtlarımız, webinarlar, etkinlikler, ekitaplar, raporlar, şablonlar ve daha nicesini ücretsiz bir şekilde sunacağız. Aynı zamanda pazarlama uzmanları için de bir topluluk, soru-cevap alanı oluşturulacak.
 
Hedefler değil, iş gücü ve sorumluluğu büyük. İnşallah başarabiliriz desteklerinizle! 🙂 #yeniyıl #yeniyil #hedef
Tags: ,
Hasan Yasin Türkyılmaz

Dijital stratejist, growth hacker, pazarlama ve reklam danışmanı, eğitmen, konuşmacı, yazar, kurucu ve yönetici -> @g4asw @hyturkyilmaz @funnelmate @growtholia @hereherethings @justnotcasual

Related Articles

Yorum

%d blogcu bunu beğendi: