Top

2D2 Studio – _ – Ankara tabanlı; markalar, kurumlar ve ürünler için dijital, basılı ve sosyal çözümler stüdyosu

2D2 Studio – _ – Ankara tabanlı; markalar, kurumlar ve ürünler için dijital, basılı ve sosyal çözümler stüdyosu

2D2 Studio – _ – Ankara tabanlı; markalar, kurumlar ve ürünler için dijital, basılı ve sosyal çözümler stüdyosu:

2D2 Studio burada yaptığı işleri ve sunduğu hizmetleri anlatmış bizlere. 

Burada da belirtelim; 2d2 Studio olarak ki iki de iki stüdyo diye okuyoruz, web yazılımı, mobil yazılım, web/grafik/mobil tasarım, reklam, pazarlama, araştırma, analiz, siber güvenlik gibi hizmetler vermekteyiz. Her dijital, basılı ve sosyal sorunlara çözümler buluyor ve uyguluyoruz stüdyomuzda kısaca.

Sizleri de aramızda görmekten onur duyarız! 🙂

tumblr’da: http://hyturkyilmaz.tumblr.com/post/72200034094

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Kaspersky tarafından hazırlanan kısa bir film başlıklı makalemizde tumblr hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

İş ve ürün geliştirir. G4ASW kurucusu, Bilge Adam dijital medya eğitmeni. Growth hacking, dijital strateji, dijital pazarlama ve performans yönetimi, sosyoloji, araştırma, tasarım, yazılım, Google Adwords, Google Analytics, Facebook & Instagram, UX, SEO, CRO, eticaret, startup, mobil uygulama ve oyun odağında profesyonel danışmanlık ve atölye çalışmaları sunar. Branding Türkiye'de, HYTürkyılmaz'da, G4ASW'da, Medium'da yazar, Youtube'de video yayınlar.

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious