Top

3 yaşındaki inanılmaz Çinli bebek!

inanilmaz-cinli-bebek

3 yaşındaki inanılmaz Çinli bebek!

[divider height=”40″]

İnsanları mutlu olduğu için mutlu etmek isteyen bir bebek. Incredible Chinese adlı yarışmada sahne alan bu 3 yaşındaki inanılmaz çinli bebek, dansıyla herkesi ayakta alkışlatıyor.

[divider height=”40″]

[divider height=”40″]

[button color=”green” size=”large” link=”https://chrome.google.com/webstore/detail/zenmate-for-google-chrome/fdcgdnkidjaadafnichfpabhfomcebme” target=””]Eğer videoyu izleyemiyorsanız Chrome için ZenMate VPN indirebilirsiniz![/button]

[divider height=”40″]

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Facebook 19 Milyar Dolara WhatsApp'ı satın aldı! başlıklı makalemizde alindi, beluga ve ceo hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

İş ve ürün geliştirir. G4ASW kurucusu, Bilge Adam dijital medya eğitmeni. Growth hacking, dijital strateji, dijital pazarlama ve performans yönetimi, sosyoloji, araştırma, tasarım, yazılım, Google Adwords, Google Analytics, Facebook & Instagram, UX, SEO, CRO, eticaret, startup, mobil uygulama ve oyun odağında profesyonel danışmanlık ve atölye çalışmaları sunar. Branding Türkiye'de, HYTürkyılmaz'da, G4ASW'da, Medium'da yazar, Youtube'de video yayınlar.

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.