Top

9 Nisan’da Friendfeed’i kapatıyor Facebook

9 Nisan'da Friendfeed'i kapatıyor Facebook

9 Nisan’da Friendfeed’i kapatıyor Facebook

9 Nisan'da Friendfeed'i kapatıyor Facebook

9 Nisan’da Friendfeed’i kapatıyor Facebook

Friendfeed kapatılıyor

Facebook Friendfeed’i 2009’da almıştı. Facebook’un bildirdiğine göre de Friendfeed 9 Nisan’da kapatılacak. Sebebi de basit, kimse kullanmıyor artık.

Gerçek zamanlı güncellemeleri olan, sosyal medyanın ilk gözdelerindendi Friendfeed. Benim şu an tanıdığım çoğu insan Friendfeed’ten. Yorumlara, paylaşımlara ve akışa pek adapte olamamıştım hatta ilk zamanlarda ama gerçekten güzel bir sosyal ortamdı. Güncel yakalanabiliyordu. İş bulabiliyordunuz ki üniversite zamanında bulmamı sağlamıştı, eleman bulabiliyordunuz. Gündem medyaları takip edebildiğiniz özel gruplar da vardı. Tabi ki bunların hepsi şu anki sosyal medyalara kaydı.

İçeriklerinize 9 Nisan’dan sonra erişilemeyecek. Yeni kayıt da yapılmıyor.

Kaynak; The Next Web

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Markalar için Facebook global sayfalar ve yerelleştirme nedir? Ve nasıl yapılır? başlıklı makalemizde Facebook, global sayfalar ve yerelleştirme hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

İş ve ürün geliştirir. G4ASW kurucusu, Bilge Adam dijital medya eğitmeni. Growth hacking, dijital strateji, dijital pazarlama ve performans yönetimi, sosyoloji, araştırma, tasarım, yazılım, Google Adwords, Google Analytics, Facebook & Instagram, UX, SEO, CRO, eticaret, startup, mobil uygulama ve oyun odağında profesyonel danışmanlık ve atölye çalışmaları sunar. Branding Türkiye'de, HYTürkyılmaz'da, G4ASW'da, Medium'da yazar, Youtube'de video yayınlar.

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious