Top

Ankara’yı nasıl bilirdiniz…

Ankara’yı nasıl bilirdiniz…


Fotoğrafların düzgün ve tam boyutlu hallerini görmek için, fotoğrafa bir veya iki defa tıklamanız sayesinde ulaşacaksınızdır. Ekranınıza sığmayabilir açılan görüntü. Dev fotoğrafa ulaştığınızda, fotoğraf üzerinde sağ tıklayıp farklı kaydet ya da resmi farklı kaydet diyerek pc’nize kayıt edip görüntüleyebilirsiniz. Yorumlamayı unutmayın lütfen. Teşekkürler…

Ankara’yı ve tabi kendi çevremin bu güzel halini fotoğraflarla yansıtmak istedim. Umarım beğenirsiniz…

Kar ve onun güzelliği…

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Türkiye'de sosyal ilişkiler ile çıkar ilişkileri(basit inceleme) başlıklı makalemizde bourdeiu, çıkar ve hak hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

Sosyolog, dijital stratejist. Dijital medya, reklam ve growth hacking eğitimleri ve hizmetleri sunarım. PC, konsol fark etmez. Oyun oynamayı severim.

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious