Top

Anketlerle Kazanç – Survey- 1

Anketlerle Kazanç – Survey- 1

Anket örnegi :D

Para kazandıran anketler ya da winning prize getting this survey gibi ifadelerle bilinir. Aslında siz bir ankete katılarak para kazanırsınız.  Belli başlı anket siteleri var. Tabi bu çoğunlukla yurtdışında… Ama Türkiye’de de hizmet veren ve para kazanmamızı sağlayan siteler var. Bu sitelere tek tek bu yazının devamı olarak değineceğim. Şimdilik sadece tanımlamalar. Daha işin başındayız.

Kazandığımız para çok çok büyük miktarda değildir. Yıllık olarak toplamda 400- 500 USD’yi belki geçebiliriz. Tabi kaliteli sitelere üye olursak, ki ben sizlerle paylaşacağım bulduklarımı.  Böylelikle mesela hayalimizdeki gitarı elde edebiliriz. Bilgisayar ihtiyacımızı bile elde edebiliriz. Bu da hatırı sayılır bir miktar demek oluyor öyle değil mi?

Sormak istediğiniz soru varsa yorum olarak yazabilirsiniz. Diğer detaylar ilerleyen zamanlarda olacak

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Survey Savvy Fikirlerinize ve Pazar Araştırmalarına Önem Veren Bir Anket Sitesi başlıklı makalemizde anket, araştırma ve davet hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

İş ve ürün geliştirir. G4ASW kurucusu, Bilge Adam dijital medya eğitmeni. Growth hacking, dijital strateji, dijital pazarlama ve performans yönetimi, sosyoloji, araştırma, tasarım, yazılım, Google Adwords, Google Analytics, Facebook & Instagram, UX, SEO, CRO, eticaret, startup, mobil uygulama ve oyun odağında profesyonel danışmanlık ve atölye çalışmaları sunar. Branding Türkiye'de, HYTürkyılmaz'da, G4ASW'da, Medium'da yazar, Youtube'de video yayınlar.

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious