Top

Anketlerle Kazanç – Survey- 2

Anketlerle Kazanç – Survey- 2

Yabancı sitelerdeki anketler için tabiki yabancı dil bilmek gerek. Eğer biliyorsanız çeşitli proxy, dns oyunları ile o ülkelerdeki anketlere sahte ama başarılı cevaplar ile katılıp para da kazanabilirsiniz. Ama verdiğiniz cevaplar bir süre sonra yanlış olduğu yani sahte olduğu anlaşılırsa paralar iade edilebilir. Bu da kötü bir durum. Ben dürüstlüğü tavsiye ederim. Sadece bu bile iyi kazandırır size. Ama seçim yine de sizin. Ayrıca yutdışındaki anketlerde sigorta şirketleri para kazanma amacı güttüğünden saatlerce anket başında kalabiliyorsunuz. Bu durum da sizi çok sıkar ve başladığınız işten vazgeçebilirsiniz.

Ankete katılırsınız ve her bir sayfadaki her soruya cevap vererek ancak para kazanabilirsiniz.

Sormak istediğiniz soru varsa yorum olarak yazabilirsiniz. Diğer detaylar ilerleyen zamanlarda olacak

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Kitapyurdu başlıklı makalemizde film, kazanç ve kitap hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

Dijital stratejist, growth hacker, pazarlama ve reklam danışmanı, eğitmen, konuşmacı, yazar @bilgeadam @g4asw @hyturkyilmaz

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious