Top

Apple’ın Son iOS Güncellemesi Sizi de mi Etkiledi?

Apple’ın Son iOS Güncellemesi Sizi de mi Etkiledi?

Apple güncellemesi sorunu

[divider height=”40″]

Apple’ın son ios güncellemesini indiren %21’lik kesimden hemen sonra birçok bildirimde bataryanın kullanım süresinde düşme görüldüğü yer aldı.

iOS 7.1 güncellemesinin ilk versiyonunda sadece iPad Mini’nin etkileneceği belirtiliyordu. Güncellemeden günler sonra Apple’a sosyal medya ve forumlar aracılığıyla sorunlar yağmaya başladı.

Sınırlı sayıdaki cihazda batarya ömrü sorunu var şu an fakat ne kadar cihaz ya da kişi bu sorunu yaşıyor bilemiyoruz. iOS 7.0’daki gibi  stabil bir güncelleme değil çabucak sunulduğu için güvenlik nedeniyle.  Fakat güncellemeyle gelen genel sorunlar bunlar.

VenturesBeat’in konu üzerine Apple’a sorusu henüz cevaplanmamış bulunmakta. Peki sizler güncellemeyi yaptınız mı? Sorun yaşıyor musunuz?

[divider height=”40″]

Kaynak;
http://venturebeat.com/2014/03/14/apples-latest-ios-update-may-lower-your-battery-life-affecting-21-of-users/
 
[divider height=”40″]

 

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan iOS 7 Pre- Release (Ön sürüm) Yayında -- iOS Dev Center - Apple Developer başlıklı makalemizde apple, Developer ve gold master hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

Dijital stratejist, growth hacker, pazarlama ve reklam danışmanı, eğitmen, konuşmacı, yazar @bilgeadam @g4asw @hyturkyilmaz

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious