Top

Ben kimim?

Ben Hasan Yasin Türkyılmaz; mezun sosyolog, eski tasarımcı ve yazılımcı, saas marketer, growth hacker’ım. Markaların, eticaret girişimlerinin, start up’ların kazanımı, dönüşümü ve büyümesi benim işim. Girişimi kurma, sürdürme, büyütme, satış, pazarlama, reklam, kreatif metin yazımı, dijital ve basılı, teknoloji, mobil, oyun, tasarım ve yazılım gibi ilgilendiğim alanlar var.

Eğitim ve danışmanlık sunarım. HYTürkyılmaz, Arz Medya ve Geliştirme kurucusuyum ve Nobelwork eş kurucusu / pazarlama ve iş geliştirme yöneticisiyim. Bilge Adam’da dijital medya eğitimi ve seminerleri sunuyorum. Ayrıca iş ortaklarımla eğitim, atölye ve seminer sunarız.

hyturkyilmaz.com ve nefarkederki.com adında iki blog tutmaktayım vaktim oldukça. Onun dışında birçok yerde de yazmaktayım. Kendi mecralarımda veya misafir yazar olarak.

Ne Fark Eder ki! adlı blogum; teknoloji, medya, girişim, Ankara konularında yazdığım yazılarımı, HYTürkyılmaz da dijital pazarlama ve growth hacking alanında yazdıklarımı ve etkinliklerimi içermektedir. 2009 yılından beri Ne fark eder ki! blogunu tutmaktayım. Çoğunlukla inceleme ve bazı bildiklerimi yazdım. 2016 yılından sonra ise genel yöneldiğim alanlar teknoloji, girişim ve medya konuları. Arada kişisel de yazılar yazarım. Sosyal medyadan da takipleşebiliriz.

Dijital pazarlamaya, dijital reklama ihtiyaç duyuyorsanız veya seminerlerde konuşmacıya ihtiyacınız varsa HYTürkyılmaz’daki teklif alın kısmından erişebilirsiniz bana veya buradaki iletişim bilgilerimi kullanabilirsiniz.