Bronzy Cafe & Lounch

Bronzy Cafe & Lounch

by Hasan Yasin Türkyılmaz Kasım 19, 2010

Bu kafe; Ankara, Tandoğan’da MKE Endüstrisi karşısında ve metro çıkışında  de Goul caddesi tarafında bulunmaktadır.

Yanılmıyorsam ve ismini hatırlamadığım kadarıyla yanındaki bir kafe ile beraber Bronzy. Bronzy daha gösterişli olmasının yanında, diğeri daha çok maç izleyen, bilardo oynayan ya da nargile içmek isteyen insanlar için. Diğer kafe cam kaplı, Bronzy ise açık havada şemsiyeli alanı var.

İçeride de dışarıda da oturulacak yerleri ve masaları çok rahat. Servis harika. Öğrenci menüsü ile beraber menü getiriyorlar.Öğreni menüsünün yiyecekleri aynı yalnız içecek de ekleniyor buraya. Fiyat da makul genellikle. Büyük bir iki tane lcd mevcut. Müzik de olmazsa olmaz.

Menülerinden tattığım ve en çok sevdiklerim; meyveli dondurma, tavuklu pizza, dürüm tavuk. Sırf bu servisleri için Kızılay’dan geldiğim olur. Gelen müşteriler de iyidir. Güzel vakit geçirebileceğiniz bir yer tek başınıza dahi olsanız, ders çalışabilirsiniz de hatta(wi-fi mevcut). Amaç zaten metro çıkışı, Ziraat bankası, oteller, tandoğandaki okullar; kafe işletmecisi adına.

Güzel bir vakit geçirmeniz için düşünülmüş herşey. Servisi yapan insanlar da sıcakkanlı ve ilgili, yorgunluktan ölmedikleri zamanlarda tabi…

İyi eğlenceler…

Hasan Yasin Türkyılmaz

Dijital stratejist, growth hacker, pazarlama ve reklam danışmanı, eğitmen, konuşmacı, yazar, kurucu ve yönetici -> @g4asw @hyturkyilmaz @funnelmate @growtholia @hereherethings @justnotcasual

Related Articles

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d blogcu bunu beğendi: