Top

Bu işte bir terslik var gibi…

Bu işte bir terslik var gibi…

Sn. HASAN YASİN TÜRKYILMAZ,

ÜLKER ürünlerine gösterdiğiniz ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz.

Elmalı ve incirli Biskrem ürünlerimizin üretimi durdurulmuştur.

Saygılarımızla,

Ülker Müşteri İletişim Merkezi
http://www.ulker.com.tr/iletisim.aspx

Önemli Not : Yukarıdaki mesaja ‘REPLY’ tuşuna basarak dönülen cevapları sistemimiz kabul etmemektedir. Lütfen http://www.ulker.com.tr/iletisim.aspx adresinden ilgili formları doldurarak bize cevap dönünüz!

MÜŞTERİNİN / TÜKETİCİNİN AÇIKLAMASI :
——————————————————————————————–
Merhabalar;

Eskiden biskremin incirlisi vardı. Ve üretimden kaldırdınız. Halbuki bizler çok seviyorduk incirlisini. Tekrar üretilme gibi bir şansı var mı acaba?

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Bazı insanların kalpleri o kadar hassas ve iyilik dolu ki! başlıklı makalemizde dilerim, hassas ve iyilik hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

Dijital stratejist, growth hacker, pazarlama ve reklam danışmanı, eğitmen, konuşmacı, yazar @bilgeadam @g4asw @hyturkyilmaz

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious