Top

Cafe Engürü – Ankara

Cafe Engürü – Ankara

Ankara Konur sokakta yer alan güzel ve yeni bir kafe. Bunu okul zamanında yazacaktım ama erteleye erteleye bugüne kaldı.

Sigara içilen çoğu yere karşın buranın üstü açık. Şemsiyelerin altında güzel sandalye ve masalarda ya da kapalı alanda kırmızı koltuklarda oturabilirsiniz. Çok hoş bir ortamı ve Aydın abi gibi bir şefleri var.

Yanılmıyorsam Sem Cafe’nin sahipleri açmış orayı.  3 garsonları var. Tabi şu anki durumunu bilmiyorum. Fiyatlar ve zengin menü, benden tam tamına  A+ olmasa da A aldı en azından. İstediğiniz gibi siparişler geliyor ve sizlerle gerçekten ilgileniyorlar. Oyun oynamanız için gerekli şeyler de hazır, tavla felan… Lavaboya bakarsak, tek kişilik iki cinsiyet için de ayrı, iki tane yani. Tertemiz…

Hani sıcak ortam dersiniz ya! İşte ben bunu burada gördüm ve sizlere de tavsiyemdir. Ankara Konur’a uğrarsanız, sizler de tadacaksınız. Ormancı kafe’nin hemen yanında, Nedjima’nın karşısında…,

Bu cafe Kapandı!

Hasan Yasin Türkyılmaz

İş ve ürün geliştirir. G4ASW kurucusu, Bilge Adam dijital medya eğitmeni. Growth hacking, dijital strateji, dijital pazarlama ve performans yönetimi, sosyoloji, araştırma, tasarım, yazılım, Google Adwords, Google Analytics, Facebook & Instagram, UX, SEO, CRO, eticaret, startup, mobil uygulama ve oyun odağında profesyonel danışmanlık ve atölye çalışmaları sunar. Branding Türkiye'de, HYTürkyılmaz'da, G4ASW'da, Medium'da yazar, Youtube'de video yayınlar.

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious