Top

Call of Duty 5 1.4 patch Multiplayer oynama!

Call of Duty 5 1.4 patch Multiplayer oynama!

Bu Linkten dosyayı indirin!
Cod 5’i Multiplayer oynayabilmeniz için yapmanız gerekenler çok basit dostlarım! Her bir patch için uygun olan multiplayer crack’ine sahip olmanız gerekli ve her bir yamaya ait No Pb script’ine. Biz şu an 1.4 patch için gerekli olanları indirmiş oluyoruz. Nasıl kullanacaksınız peki?

Benim upload um olan dosyayi siz indirdikten sonra, açın ve multiplayer crack’ini yapiştirip değişmesini onaylayın.
Ardından aynı yere cod5 private client no pb kick adlı upload ‘umu da aynı yere yapıştırın. Oyuna girmeden-Vista’da yönetici olarak ve yine çalıştırmazsa sağ tuş, özellikler ve uyumluluk modu xp sp2 seçin.- No pb kick adlı script’i çalıştırın. Oyuna girdiğinizde ise konsolu kullanarak girebiliriz ancak xfire vs oyun arama konsolları işe yaramaz. Oyuna girdiğinizde F3’e basın ve konsolu açıp /connect yazıp ip yazan yere de server’in ip’sini giriyorsunuz ve oyuna giriyorsunuz. Ardından Oyuna giriş yaptığınızda takımları seçmeden F4’e basıyorsunuz. Ve oyuna devam! Hiçbir atılma vs olmaz. Sonrasında ise oyundan tamamen çıktığınızda da script’i kapatmak için F5’e basmanız yeterli! İyi eğlenceler.

Xfire: newgeneration20
İsim: Kiok,Coldblooded.. 

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan BoxyJump adlı oyunumuz çıktı! başlıklı makalemizde boxyjump, mobil ve oyun hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

Dijital stratejist, growth hacker, pazarlama ve reklam danışmanı, eğitmen, konuşmacı, yazar @bilgeadam @g4asw @hyturkyilmaz

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious