Top

Call of Duty World At War 1.5 ve 1.6 için Multiplayer oynama!

Call of Duty World At War 1.5 ve 1.6 için Multiplayer oynama!

Gerekli olan dosyalarıın indirme linklerini bu yazının en altına koyuyorum. İndirmek istediğinize tıklayıp indirebilirsiniz. Çıkan ekranda starting download yazısının bitmesini bekleyin ve download gelince de tıklayın sol orta tarafta çıkar.

1.5 yamasını internetten oynayabilmek için yapılması gerekenler; aşağıdan 1.5 no dvd/fix adlı dosyayı indirin. İlk call of duty world at war’u kurun bilgisayarınıza. Sonra 1.5 yamasını(patchi) yükleyin. Güncellleme yapın punkbusterinkini. Sonra bu indirmiş oldugun 1.5 nodvd fix adlı dosyayı call of duty world at war’un yüklenmiş olduğu dizine gidin( genelde c>program files> Activision>Cod Waw>) Ve Codwaw’ın multiplayer.exe olan dosyasıyyla yer değiştirin. Daha doğrusu Cod waw dizinine atin ve Dosyaların değiştirilmesi için çıkan uyarıya evet diyin.Bu durum 1.6 no dvd/fix için verdiğim dosyalar için de aynı şekilde gerçekleşecektir. Tek fark yamaların değişik olması. 15. no dvd fix için 1.5 yama olması gerek, 1.6 no dvd fix içinse 1.6 patch(yama) olması gereklidir.

Codwaw 1.5 no dvd fix dosyasını indirin rar uzantılı!

codwaw 1.6 no dvd fix dosyasını indirin rar uzantılı!

Ayrıca İnternet üzerinden daha rahat oyanayabilmeniz için crack’li olarak, nopb kick adlı dosya da gerekli bu yamalara ait olan. Ama no pb kick 1.5 ve 1.6 için henüz yok. Çıktığı zaman buraya koyacağım… İyi eğlenceler…

Hasan Yasin Türkyılmaz

Sosyolog, dijital stratejist. Dijital medya, reklam ve growth hacking eğitimleri ve hizmetleri sunarım. PC, konsol fark etmez. Oyun oynamayı severim.

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious