Top

“CHINCH, ücretsiz ve şu an için sadece ios’ta olan bir uygulama. Bu uygulama ile sorularınıza…”

“CHINCH, ücretsiz ve şu an için sadece ios’ta olan bir uygulama. Bu uygulama ile sorularınıza…”

CHINCH, ücretsiz ve şu an için sadece ios’ta olan bir uygulama. Bu uygulama ile sorularınıza uygun olarak en uygun uzmanı bulmanızı ve sorunlarınıza çözüm bulmanızı sağlıyor.

Klout tarafından duyuruldu. Ve ne zaman diğer platformlara çıkacağına dair bir bildirim elde edemedik. Klout çıkardığı için de Klout puanını etkileyeceğini söylememek olmaz tabi.

http://abcnews.go.com/Technology/cinch-klout-finds-experts-answer-lifestyle-questions/story?id=20410562
tumblr’da: http://hyturkyilmaz.tumblr.com/post/67655983362

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan "Şu nasıl yazılıyordu?" sorularına son! Reklam yazarlarına dev güzellik @egemenvural'dan geliyor başlıklı makalemizde tumblr hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

İş ve ürün geliştirir. G4ASW kurucusu, Bilge Adam dijital medya eğitmeni. Growth hacking, dijital strateji, dijital pazarlama ve performans yönetimi, sosyoloji, araştırma, tasarım, yazılım, Google Adwords, Google Analytics, Facebook & Instagram, UX, SEO, CRO, eticaret, startup, mobil uygulama ve oyun odağında profesyonel danışmanlık ve atölye çalışmaları sunar. Branding Türkiye'de, HYTürkyılmaz'da, G4ASW'da, Medium'da yazar, Youtube'de video yayınlar.

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious