Top

Curator : Çalışmalarınızı sunmanın pratik ve güzel yolu

Curator : Çalışmalarınızı sunmanın pratik ve güzel yolu

Curator : Çalışmalarınızı sunmanın pratik ve güzel yolu

Bu adresten erişebilirsiniz. -> Bu adres!

Curator nasıl çalışır?

Tasarımlarınız ve illüstrasyon çalışmalarınız için minimalist bir sunum aracıdır. Size pdf olarak iletir bu şekilde müşterilerinize kolayca iletirsiniz.

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Kitap Yurdu'nda kargo ödeyen kitaplar! başlıklı makalemizde E-Ticaret, internet ve kalem hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

İş ve ürün geliştirir. G4ASW kurucusu, Bilge Adam dijital medya eğitmeni. Growth hacking, dijital strateji, dijital pazarlama ve performans yönetimi, sosyoloji, araştırma, tasarım, yazılım, Google Adwords, Google Analytics, Facebook & Instagram, UX, SEO, CRO, eticaret, startup, mobil uygulama ve oyun odağında profesyonel danışmanlık ve atölye çalışmaları sunar. Branding Türkiye'de, HYTürkyılmaz'da, G4ASW'da, Medium'da yazar, Youtube'de video yayınlar.

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious