Top

Danny Granger’a insanımızdan kapak!

Danny Granger’a insanımızdan kapak!

Avrupa insanının daha doğrusu Türklerin ölü eşek gibi koktuğunu twitter hesabında iddia edip sonra da bu tweet’i silmiş bir ABD’li basketbol oyuncusu…

Buna istinaden bir şey yaşadım ve O’nun alamadığı kapağı ben ödünç aldım, buradan da al sana kapak diyorum!

İş amacıyla Ankara Meşrutiyet caddesi’nde yürürken doğal olarak kalabalık bir gruğ insanın arasından geçiyordum. Etrafta da delice çalışmalar vardı, ttnet fiber, Kızılay’ın çehresini yenileme vs vs… Yani etraf toz duman!

Ama bir yanımdan çiçek geçti, bir yanımdan çikolata… diğer taraftan misler gibi tanımlayamadığım kokular… Aha!, dedim. Senin kapağın burada Granger!

Bizler de karşılaşmışızdır ter kokan insanlarla. Ama çok da nadir olsa gerek. Adam zorda kaldığı için o durumdadır büyük ihtimal de. Kimse de rezil olmak istemez ayrıca. Ama bu durumu bir ırka ya da ulusa mal etmek en büyük cahilliklerden birisi olsa gerek.

Ama neyse ki Türkleri sevdiğini söylemiş. Teşekkürlerimizi sunarız kendilerine!

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Üstün mizah yeteneği bu olsa gerek! 😀 başlıklı makalemizde mizah, üstün ve yetenegi hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

Sosyolog, dijital stratejist, growth hacker, eğitmen, blogger, konuşmacı. Bilge Adam Dijital Medya Eğitmeni, G4ASW Kurucusu.

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious