Top

Duman’a eleştiri

Duman’a eleştiri

Türk Rock Gruplarından Duman 4 yıl sonra aradan çıkardığı 2 yeni albümü “Duman I-II “ isimli albümünde yer alan “Rezil” isimli parça İhlas süresi ile dalga geçtiği idda ediliyor.Albümü çıkaran Sony Müzik şirketine mail bombardımanı yapan milyonlarca kişi uyarmaya çalıştı.Grup tarafından yapılan açıklama ise şu şekilde ;

Grubun üyesi olan kaan tangöze şu açıklamlarda bulundu ;
Çıkardığımız yeni albümde yer alan rezil isimli parçamızda ihlas süresi ile dalga gecçtiğimiz yönünde bir çok kişiden mesaj yağmuruna tutulduk.Bizler Aksine Dinin suistimal edilmesini eleştiriyoruz.Dinle dalga gecmek kimsenin haddi değildir,Dini Duygular istismar edenler eleştiriliyor.
Grubun tepki aldığı şarkı “Rezil” Sözleri ;
Ortada bir dergah var
Devrilir başın yarar
Arkasında tezgah var
Lem yelid ve löp yutar

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Blues Türleri başlıklı makalemizde blues, chicago ve finger hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

Sosyolog, dijital stratejist, growth hacker, eğitmen, blogger, konuşmacı. Bilge Adam Dijital Medya Eğitmeni, G4ASW Kurucusu.

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious