Top

eBay’in yeni arayüzü

eBay’in yeni arayüzü

EBay’in yeni arayüzünü görmüş oluyoruz artık. Eskisine kıyasla daha kullanışlı olduğunu ve kullanım ile erişim rahatlığı sunduğunu da görebiliriz. Tüm satışlarınızı, içeriğinizi, mesajlarınızı kısaca herşeyi daha bir yatkınlıkla bulup kontrol altında tutabileceğiz. Üstelik karıştırmadan ya da herhangi bir şeyi ezberlemeye kalkmadan. Köklü rahatsız eden bir değişik ya da grafik yönünden bir değişiklik değil sadece daha pratiksel olarak kolaylık sunmak düşünülmüş ve başarılmış. Bundandır ki eBay’î tebrik etmek gerek.

Bu kimin mi işine yarayacak tabi eBay’den alışveriş ya da iş yapanlar için… Bu hizmeti çok anlamlı buldum ve gerekli olduğunu düşünüyordum. Bu iş ahlakını herkesin uygulaması dileğiyle….

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Benimki çalınsa ben kafayı yerdim! başlıklı makalemizde şifreler ve veri hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

Sosyolog, dijital stratejist, growth hacker, eğitmen, blogger, konuşmacı. Bilge Adam Dijital Medya Eğitmeni, G4ASW Kurucusu.

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious