Top

adhood Tag

Herkes bilir para kazanmanın yolu reklam almaktan geçer. Ama reklam alabilmek için önemli şirketlerden iyi bir hite sahip olmanız gerekmekte yoksa size reklam vermemekte. Bense size daha farklı birşeyden söz etmek istiyorum. Sitenize 10000 lik bir hit çekemiyor olabilirsiniz ama hatırı sayılır da bir ziyaretçiniz varsa hiç üzülmeyin siz de reklam alarak en azından host’unuzun giderlerini karşılayabilirsiniz. Bunun içinse red alacağınız için korkmayın. Size, red almadan reklam alabileceğiniz şirketleri(adresleri)  tanıtacağım şimdi ;

  1. En iyisi Reklamstore… Adresine .  Bu reklam sitelerine girdiğinizde yönergeleri takip ederek üye olun ve sitenizi onaylı konumuna getirin ve reklam kodlarınızı sitenizin en güzel yerlerine kullanıcıyı sıkmayacak şekilde koyun.  Tıklama başına en iyi geliri getirin reklamstore, ayrıca kolay ve güzel bir kullanıcı arayüzüne sahip. Ben diğer sitemde bunu kullanıyorum.
  2. İyilerden Adhood… Adresi . Bu reklam sitesi de ayrı ve güzel bir gelir kaynağı. Çeşitli özelliklerde reklamlara sahip ve bu yüzden de bir hayli avantajlı. Ben sitemde bunu kullanıyorum örneklerini sayfalarımda görebilirsiniz. En önemli reklamıysa Toolbar. Head arasına koyduğunuz koduyla ilk sıralarda açılır. Sistemi pek kasmaz ama birazcık gecikme yapıyor doğrusu site açılırken siz de farketmişsinizdir.