Top

duty Tag

Bu hafta sonu oynayacağınız black ops’ta öldürdüğünüz her kişi 2 katı xp verecek! Ve daha çabuk level atlayabileceksiniz!

Birinci Call of Duty: Black Ops bonanza haftasonu şubatın 4’ü ile 6’sı arasında gerçekleşecek ve bu ilk paket yayımının bir kutlaması niteliğinde. Ek olarak;  Britanya oyuncularının ifadeleri ile belirlenen theatre modundaki hataların bu paketle giderileceği ifade edilmekte.

Pc’de bu ilk paketin ne zaman çıkacağı henüz belli olmamasına karşın bizler de yani pc kullanıcıları da bu kutlamadan payını alacak.

Gerekli olan dosyalarıın indirme linklerini bu yazının en altına koyuyorum. İndirmek istediğinize tıklayıp indirebilirsiniz. Çıkan ekranda starting download yazısının bitmesini bekleyin ve download gelince de tıklayın sol orta tarafta çıkar.

1.5 yamasını internetten oynayabilmek için yapılması gerekenler; aşağıdan 1.5 no dvd/fix adlı dosyayı indirin. İlk call of duty world at war’u kurun bilgisayarınıza. Sonra 1.5 yamasını(patchi) yükleyin. Güncellleme yapın punkbusterinkini. Sonra bu indirmiş oldugun 1.5 nodvd fix adlı dosyayı call of duty world at war’un yüklenmiş olduğu dizine gidin( genelde c>program files> Activision>Cod Waw>) Ve Codwaw’ın multiplayer.exe olan dosyasıyyla yer değiştirin. Daha doğrusu Cod waw dizinine atin ve Dosyaların değiştirilmesi için çıkan uyarıya evet diyin.Bu durum 1.6 no dvd/fix için verdiğim