Facebook, Koşul ve İlkelerini güncelliyor

Facebook, Koşul ve İlkelerini güncelliyor

by Hasan Yasin Türkyılmaz Kasım 26, 2014
Facebook kontrol sizdedir guvenlik haberi, ne fark eder ki

Facebook Koşul ve İlkelerini güncelliyor

Facebook güvenlikle ilgili farkındalık ve yeni kuralları için koşul ve ilkelerini güncellemekten bahsetti bugün. Facebook’un bildirim olarak yolladığı bu bilgiye göre bizler 1 Ocak 2015’te yeni koşul ve ilkelere sahip olacağız.

Facebook’tan da görmüşsünüzdür tabi ama ne dediğini sunayım istiyorum, Ne Fark Eder ki olarak, yine de altta;

Koşul ve İlkelerimizi Güncelliyoruz: Facebook’un Nasıl Çalıştığını ve Bilgilerinizi Nasıl Kontrol Edeceğinizi Anlamanıza Yardımcı Olmak İstiyoruz

Diyor ve bunların da tarihsel olarak yayınlanması için de şunu söylüyor Facebook;

1 Ocak 2015’ten itibaren hizmetlerimizi kullanarak, güncellenmiş koşullarımız, veri ilkemiz ve çerez ilkemizi ve kullandığınız uygulama ve sitelere dayalı geliştirilmiş reklamları görmeyi kabul etmiş olursunuz. Bu güncellemeler ve gördüğünüz reklamları nasıl kontrol edebileceğiniz hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Yani kısaca 1 Ocak 2015’te yeni ilke ve şartlar devrede olacak. Yalnız sizler diyor o kadar şeffaf olduğumuzu görmeniz için sizleri bilgilendiriyoruz. Bize güvenebilirsiniz diyor Facebook.

Facebook’un da ifade ettiği gibi geçtiğimiz yıllardan günümüze kadar birçok çeşide sahip özellikler ve ürünler getirdi. Bunları da kapsayacak şekilde ve bizleri de koruyacak şekilde şartların değiştiğini belirtiyor. İşin en garip hatta güzel kısmını da bunları hazırlarken bizleri dinlemesi ve dinlediklerine göre şekillendirmesi.

Facebook basın bülteninin devamında rehberden ve ilkelerin ayrıntılarından bahsediyor.

Kaynak; Facebook

Hasan Yasin Türkyılmaz

Dijital stratejist, growth hacker, pazarlama ve reklam danışmanı, eğitmen, konuşmacı, yazar, kurucu ve yönetici -> @g4asw @hyturkyilmaz @funnelmate @growtholia @hereherethings @justnotcasual

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d blogcu bunu beğendi: