Top

FÜZE KALKANI KİME KALKAR?

FÜZE KALKANI KİME KALKAR?

Biz bağımsız bir ülkeyiz. Fakat Nato başlığı altında füze kalkanını Yunanlıları kapı dışarı ettiğimiz memleketimize yerleştirecekler.

Bu sayede Amerika Rusya’yı(Kızıl kuvvet-hala böyle geçmekte-), Avrupa’yı(BM ve Avrupa Birliği gücü), İran’ı(İslamik bağımsız güç-sözde nükleer-) ve hatta Türkiye’yi(Dünya’nın potansiyel hakimi, İslamik güç,ortadoğuya sözü geçen devlet) kontrol altında tutabilecek. Özellikle Türkiye’yi…

Türkiye-İsrail ilişkileri bozuldu. En geç 2011’in sonuna kadar proje  bitmiş ve çalışmaya hazır olacak. Böylelikle Türkiye kontrol altında. Hem de  bizim topraklarımızda. Zaten Amerika’dan aldığımız her araç çiplerle kontrol altında bunu da biliyorsunuzdur.

Bizler bağımsız olduğumuz için devlet büyüklerimizin yaptığı gibi  halkımıza, bunun bizim yararımıza olduğunu söyleriz. Sonuçta bu füze kalkanı bizim ülkede hem de güzelim, Yunan keferelerini deppiklediğimiz İzmir’imizde.

Ama ortada bir sorun var; ki o da bırakın sistemleri kontrol etmeyi, göremeyeceğiz bile… Amerika, üslerinden kontrol altında tutacak çevreyi.

Şu dönemde de İsrail’le ilişkileri bozulmuş ve Afrika’ya devamlı yardım edip dünyanın hoşgörülü olan tek lider devleti Türkiye’ yi böyle bir ablukaya almak hatta zorunda bırakılmak ile gerçekleştirilen bu proje, yani füze kalkanı ve yahut radarı sizce kime kalkar?

Not : Bu yazı benim inceleme gücümü felan göstermek için değil, füze kalkanı kuruluyor diye sevinen yurdumun mutlu insanı için…

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Siyah ve Beyaz başlıklı makalemizde beyaz, kedi ve sahiplenmek hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

Sosyolog, dijital stratejist. Dijital medya, reklam ve growth hacking eğitimleri ve hizmetleri sunarım. PC, konsol fark etmez. Oyun oynamayı severim.

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious