Top

Google’ın 3. yıl dönümü için hediyesi var

Google Play Store'un 3. yıl dönemi özel fırsatı

Google’ın 3. yıl dönümü için hediyesi var

Google Play Store 3. yıla özel fırsat paketi #playstore #fırsat

Google Play Store’un 3. yıl şerefine hazırlamış olduğu bir paket Anroid uygulaması var. Çok özel bir fiyata satın alabiliyorsunuz.

İçerisinde;

  1. Facetune,
  2. Wunderlist,
  3. Racing Rivals,
  4. Runtastic Sit-Ups pro,
  5. Runtastic Pro

uygulamaları mevcut.

Buradaki linke tıklayarak erişebilirsiniz!

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan SEO nedir? Arama motoru optimizasyonu nedir? başlıklı makalemizde arama motoru optimizasyonu nedir, backlink ve offpage hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

İş ve ürün geliştirir. G4ASW kurucusu, Bilge Adam dijital medya eğitmeni. Growth hacking, dijital strateji, dijital pazarlama ve performans yönetimi, sosyoloji, araştırma, tasarım, yazılım, Google Adwords, Google Analytics, Facebook & Instagram, UX, SEO, CRO, eticaret, startup, mobil uygulama ve oyun odağında profesyonel danışmanlık ve atölye çalışmaları sunar. Branding Türkiye'de, HYTürkyılmaz'da, G4ASW'da, Medium'da yazar, Youtube'de video yayınlar.

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious