Merhaba, Ben Hasan Yasin Türkyılmaz

Sosyolog, dijital pazarlama/reklam danışmanı ve eğitmeni, growth hacker, konuşur ve yazarım.

Girişimler büyüyebilsin diye 2002 yılından beri çabalıyorum. Binlerce markayla/kurumla çalıştım.  2014-2019 arasında 4,5 sene Bilge Adam’da dijital medya ve reklam eğitmenliği yaptım. Bakım-onarım teknisyenliği, tasarım, arayüz geliştirme, yazılım geliştirme, nicel ve nitel araştırma, dijital medya, pazarlama, reklam, eticaret gibi çoklu disiplinlerde ajanslarda ve bağımsız çalışarak tecrübe elde ettim. Başarılı birkaç girişimim olduğu gibi başarısız veya tamamlanmayan yüzlerce girişimim de oldu bu süreçte.

2017’de Sercan Yılmaz’la kurduğumuz G4A Studio & Workshops’la KOBİ’lere, internet ve eticaret girişimcilerine, mobil uygulama ve oyun sahiplerine yardımcı olmaya devam ediyoruz. Performans pazarlamasıyla, dijital pazarlama ve reklam kampanyalarıyla, büyüme hack’lemesiyle (growth hacking’le) işlerini ve ürünlerini geliştirecek eğitim ve danışmanlık sunuyoruz.

2019 yılında G4A LLC olarak ABD Kaliforniya’da şirketimizi de kurduk. Funnelmate, Growtholia, Here Here Things, Just Not Casual adında da girişimlerimiz mevcut.

Mottom; “Daha önce yapılmadıysa sen yapabilirsin. Yapıldıysa daha iyisini yapmalısın.”

Ankara Üniversitesi’nde sosyoloji okudum. Şu an yüksek lisans yapıyorum. Tasarım, medya, iletişim, reklam, pazarlama, bilişim, yazılım, oyun, sistem ve bilgi güvenliği gibi birçok alt ve yan dalda nano derecelerim mevcut.

Ekibim ve ben; girişimini kurmak isteyen, kuran ve ilerletmek isteyen tüm girişimcilere internette girişim kurabilmeleri, sürdürebilmeleri ve büyütebilmeleri için gerekli tüm süreçlerde yardımcı oluyoruz. Atölye ve danışmanlık sunuyoruz.

Teknoloji, dijital pazarlama ve reklam, markalama, medya ve tasarım, eticaret, uygulama ve yazılım desteğine ihtiyaç duyuyorsanız iletişime geçebilirsiniz.