Top

Ibanez IBZ10G Elektro Gitar Amfisi İncelemem

Ibanez IBZ10G Elektro Gitar Amfisi İncelemem

Ibanez IBZ10G Elektro Gitar Amfisi

Çıkışı 10W@8Ω bu,  Hoparlörü 6.5″ ,  Kontroller: Overdrive On/Off Switch   • Bass • Middle • Treble • Volume ,  Girişler: Kulaklık ve CD girişi , Kabin Closed-Back cabinet , Boyutlar 274(W) x 313(H) x 200(D) mm, Ağırlık: 5.3 kg…

Özellikleri bunlar. En önemlisi de bununla yaşanılmış tecrübedir. Dışarıdan görünüşü bir ayrı harika hoparlörünün üzerinde beyaz ipliklerden örülmüş bir ayrım var. Her bir köşesinde ki 8 tane, bir lastikle koruma var. Metal müzik çalabilmek için evde birebir. Üzerinde efekt yok gördüğünüz üzere tabi. Gitarı takdığınızda hafif bir dip sesi alıyorsunuz o da çalarken bir sorun teşkil etmiyor. bazı ayarlamalarla hatta onu da giderebiliyorsunuz. Kullanmaktan zevk alacağınız bir ev amfisi. Yalnız ağır olması, bir yerden bir yere giderken sizi bitiriyor.

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Gitarın akortlanması için tellerin yerleri başlıklı makalemizde akort, basmak ve gitar hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

Dijital stratejist, growth hacker, pazarlama ve reklam danışmanı, eğitmen, konuşmacı, yazar @bilgeadam @g4asw @hyturkyilmaz

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious