İletişim

Sosyal medya adreslerim:  Facebook  |  Twitter  |  LinkedIn  |  About.me

Telefon: +903129111039 HYTürkyılmaz ve G4A Studio & Workshops

E-posta: ben@hyturkyilmaz.com

Adres: Ankara Mahall Ankara, E-31

Girişimler: Hasan Yasin Türkyılmaz |  G4A Studio & Workshops (G4A LLC) | Growtholia | Funnelmate | Here Here Things! | Just Not Casual

SEO içeriği, tanıtım ve inceleme yazısı, basın bülteni yayımlama, reklam, konuşma ve podcast/röportaj daveti için de yazabilirsiniz.

Adınız, soyadınız, size hitap edebilmem için...
Size daha rahat ulaşabilmek için sadece
Projenizin adı veya, siteniz, girişiminizin sitesi, eticaret siteniz de olur
Seçim yapınız, ona göre ön çalışma yapılıp dönüş yapacağım.

Comments

 1. İyi geceler. Dost siteler arasına eklemişsin beni, neden haber vermedin. Bende hemen ekliyorum. Sevgilerimle, ayrıca teşekkürlerimle…

  • Dostlara dost olduğu hatırlatılır mı! 😀 Ben teşekkür ederim.

 2. Dev. Maden – Sen hakkında yazdığınız abartılı yazıları büyük bir şaşkınlıkla okudum. Bu bilgileri nereden ve kimden aldınız bilmiyorum ama son derece yanlış… Önerim şu; http://www.devmadensen.org web sitesine girin, oradan iletişim bilgilerini alın, sendika yetkilileriyle konuşun ve ulaştığınız sağlıklı bilgileri burada paylaşın.

  • nefarkederki Reply

   Öncelikle merhaba,

   Belirtmek isterim ki; hazırladığımız çalışma kafadan uydurulacak bir çalışma değildir. Biz çalışmayı hazırlamadan önce Sayın Kızılırmak’ı ziyaret ettik ve ilk önce sitelerini yani devmadensen.org’u ziyaret etmemizi ve gerekli bilgiye hala ihtiyaç duyarsak gelmemizi rica etti. Biz de dediği ve dediğiniz gibi siteden gerekli bilgileri elde ettik. Bizim için gerekli olan şirketin ve işçilerin nasıl davrandıkları ve sosyal statüleri hatta mücadeleleri değil, toplumsal harekette yer alışları bakımından nasıl bir konumda olduklarını görmek ve demokratik olarak hangi yolu izledikleriydi.

   Konu dışı hazırlanmış olan iki belgeseli de çalışmaya ekledik ki yazının başında da indirebileceğiniz dökümanda kaynaklarımızı belirtmiş bulunmaktayız.

   Çalışma sitedeki nicel veriler kullanılarak, belgesellerdeki kalitatif bilgiler ile de zenginleştirilerek hazırlanmıştır.

   Yine de yanlış olduğunu bildiğiniz yerler için Kızılırmak’a çalışmanın kopyası gönderilecek ve incelenmesi istenecektir. Sizden de ricam bu yerleri belirtmenizdir.

   Teşekkür ederim.
   Saygılarla,
   Hasan Yasin Türkyılmaz

 3. merhaba ben fıkırmetreye uye oldum. sıtenızde okudum..
  yanlız gelen lınkte uyelıgınızın 2. adımını tamamlamak ıcın anketı doldurun dıyor ancak tıkladıgımda bu anket kapatılmıstır dıyor.:(:( sıteye tekrar gırdıgımdede gırıs butonu bulamıyorum zaten::( yardımcı olursan sevınırm. ıkıncı olarakta dıger yabancı sıte tamamen ıngılızce, gelen anketlerde ıngılızcemı gelıyor uye olunca ?

  • nefarkederki Reply

   Fikirmetre ilk çıktığında bir anket uyguladı. Üye olduğumda eposta geldi ve eposta içindeki linke tıklayarak girdim ankete. Sizin için de durum aynı olmalı bu yüzden gereksiz iletiler ya da spam klasörüne de bakmalısınız. Yine de yoksa, ileitişimden temasa geçip sorununuzu Fikirmetre yetkililerine bildirebilirsiniz. Fikirmetre epostaya yollar anketleri. Yabancı sitedense haberim yok ne yazıkki. Kolay gelsin…

 4. tekrar merhaba, ben ıletısımden yazdım sıteye bakalım cevap beklıyorum. Dıger yabancı sıte edıgım yukarıda soz ettıgınız global test market dı. burada testler ınglızcemı gelıyor yoksa surveyhead dekı gıbı turkcede yolluyorlarmı? bırde sunu sorayım tamamen ucretsız bır sıtemı burasıda yoksa belırlı bır ucret varmı?
  yardımların ıcın sımdıden tesekkurler..

  • nefarkederki Reply

   Global Market’e bağlı olduğunu sanıyorum çoğu ücretsiz anket sitesinin. Surveyhead ücretsiz ve Türkçe. Global Market de öyle ama Global market seçtiğiniz dile göre gönderim yaptığı için Türkçe seçmeniz gerekli kayıt sırasında.

   Bunlardan gelen kazanç uzun vadede gerçekleşmektedir. Ama kimi zaman ödüller de alabilmektesiniz. Ben mesela bir blog yazdım bir hafta süresince onun sayesinde borcumu kapatabileceğim kadar bir ödül kazandım. Bu yüzden sabretmelisiniz anket doldururken ve epostanızı kontrol etmelisiniz her gün.

   Yabancı site dediğim sizin bahsettiğiniz yabancı site. Ve benim ondan haberim yok ne yazıkki. Eposta adresiniz geçersiz olduğundan size bu cevapları ulaştıramadım…

 5. yanlıs gırmısım mail adresımı kusura bakmayın.. yardımlarınız ıcın tesekkurler.. bırde cok sey ıstıyorum ama..ıpsos ve inquision ıle ılgılı bıraz bılgı verırsenız sevınırım.. mesela nasıl ıslıyor dıgerlerıyle aynımı ucretlımı vs.. sımdıden tesekkurler…

 6. bu arada global markette turkıye secıyorum ama dıl sadece ıngılızce var:(((:S
  kontrol edebılırmısın sendede oylemı cıkacak ve nıye????

  • nefarkederki Reply

   Türkiye’yi seçtikten sonra dil listesinde Türkçe kesinlikle olması lazım. çünkü daha birkaç gün önce Türkçe anket geldi bana.

   • maalesef uzgunum :S ama turkce secenek cıkmıyor belkıde yoktur ama turkıye secıldıgı ıcın turkce gelır anketler

 7. İyi Günler

  2011 blog ödülleri oylama süreci başlamıştır.Hem içerik hem de tasarım konusunda çok başarılı bulduğum
  siteniz umarım Blog Ödüllerinde hak ettiği değeri bulur. Yarışma da otomotiv bloglarında yarışıyorum.
  Oyunuza talibim.

  Teşekkürler, saygılar…

  Hasan Can BOZKURT

  [URL silinmiştir…]

  • nefarkederki Reply

   Teşekkür ederim öncelikle size de iyi günler! Tasarımı bana ait değil tabi. Sizin blogunuz da şık ve sade, tasarımınız da harika, otomotiv de oyum sizin bu güzel iltifattan sonra 🙂 Başarılar!

Write A Comment

Pinle!