Top

İlham Kaynağı -No:1

İlham Kaynağı -No:1

Merhabalar… Bundan sonra tasarımcı, fotoğrafçı arkadaşlar için de ilham kaynakları sergileyen yabancı sitelerin adreslerini ve paylaşımlarını paylaşacağız. Böylelikle aradığınız ilham kaynaklarını da elde edebileceksiniz! Hem siteleri tanıtmış olacağız hem de ilham kaynaklarını görebileceksiniz!

Bu ilk paylaşımımız tutorialstage adlı blogtandır. Dünyanın en iyi fotoğraf ve tasarımlarının 109.’su.

İlham kaynağının adresine ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Aşağıda da benim seçtiklerim yer almakta…

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Blogger'ın Günü başlıklı makalemizde blog, cpanel ve Facebook hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

İş ve ürün geliştirir. G4ASW kurucusu, Bilge Adam dijital medya eğitmeni. Growth hacking, dijital strateji, dijital pazarlama ve performans yönetimi, sosyoloji, araştırma, tasarım, yazılım, Google Adwords, Google Analytics, Facebook & Instagram, UX, SEO, CRO, eticaret, startup, mobil uygulama ve oyun odağında profesyonel danışmanlık ve atölye çalışmaları sunar. Branding Türkiye'de, HYTürkyılmaz'da, G4ASW'da, Medium'da yazar, Youtube'de video yayınlar.

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious