Top

iOS 7 Pre- Release (Ön sürüm) Yayında — iOS Dev Center – Apple Developer

iOS 7 Pre- Release (Ön sürüm) Yayında — iOS Dev Center – Apple Developer

iOS Dev Center – Apple Developer.

Üstteki linkten geliştirici sayfasına erişebilirsiniz.

Sayfada geliştiriciler ve tasarımcılar için iOS 7’nin pre release yani ön sürüm versiyonu bulunmakta.

Rahatlıkla indirebilirsiniz ve test etmeye başlayabilirsiniz… Gold Master seri olarak geçmekte bu sürüm.

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan iPhone 5c - Buy iPhone 5c in white, pink, yellow, blue, or green - Apple Store (U.S.) başlıklı makalemizde blue, iPhone5c ve pink hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

İş ve ürün geliştirir. G4ASW kurucusu, Bilge Adam dijital medya eğitmeni. Growth hacking, dijital strateji, dijital pazarlama ve performans yönetimi, sosyoloji, araştırma, tasarım, yazılım, Google Adwords, Google Analytics, Facebook & Instagram, UX, SEO, CRO, eticaret, startup, mobil uygulama ve oyun odağında profesyonel danışmanlık ve atölye çalışmaları sunar. Branding Türkiye'de, HYTürkyılmaz'da, G4ASW'da, Medium'da yazar, Youtube'de video yayınlar.

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious