Top

iPhone 5c – Buy iPhone 5c in white, pink, yellow, blue, or green – Apple Store (U.S.)

iPhone 5c – Buy iPhone 5c in white, pink, yellow, blue, or green – Apple Store (U.S.)

iPhone 5c – Buy iPhone 5c in white, pink, yellow, blue, or green – Apple Store (U.S.).

Üstte gördüğünüz link yeni iPhone 5C’ye ait. Plastik bir kasa fakat anlatım, video ve markalaştırma çabaları yeterince üst seviye.

Video’ya da buradan erişebilirsiniz!

Anlatım özellikle çok etkiledi beni. İnsanlar yavaş yavaş konuşuyor. Ürün 3D olarak karşında ağır çekimde hareket ediyor.

Fiyatına da baktım; 16 GB modeli telekom firmasıyla beraber minimum 99$ ve 32GB olanı 199$.

Fakat telefonu firmasız alırsanız; sözde ucuz olacak bu ürünün fiyatı yine 16GB için 550 dolar ve 32 GB için 650$.

Unutmadan; bu fiyatlar Amerika’nın fiyatları. Bunlar bize gelene kadar; kargo, yakıt, depolama, gümrük, kar marjı gibi unsurlar eklenerek fiyatı daha da artacak.

Hiçbirşey göründüğü gibi değil. Fakat markalaştırma ve marka değeri yeterince önemli. Elinizde bir ürün ve geriye ürünü nasıl anlatıp nasıl pazarladığınız kalıyor…

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Facebook hesabınız engellendi mi? başlıklı makalemizde engeli, Facebook ve kaldırma hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

İş ve ürün geliştirir. G4ASW kurucusu, Bilge Adam dijital medya eğitmeni. Growth hacking, dijital strateji, dijital pazarlama ve performans yönetimi, sosyoloji, araştırma, tasarım, yazılım, Google Adwords, Google Analytics, Facebook & Instagram, UX, SEO, CRO, eticaret, startup, mobil uygulama ve oyun odağında profesyonel danışmanlık ve atölye çalışmaları sunar. Branding Türkiye'de, HYTürkyılmaz'da, G4ASW'da, Medium'da yazar, Youtube'de video yayınlar.

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious