Top

Kitap Yurdu’nda kargo ödeyen kitaplar!

Kitap Yurdu’nda kargo ödeyen kitaplar!

Kitapyurdu bilindiği üzere bir internet kitapçısı. İnternetteki çoğu kitap satan siteden daha ucuza satış yapmakta, imza günleri düzenlemekte(sitesinde belli günlerde, çıkan kitapların yazarları okuyucular için sınırlı sayıda imzalamakta), ikili teklifleri ile avantajlı satışlar yapmakta, hizmet yönünden sizleri dinlemekte ve daha birçok özellikle en çok kütüphaneye sahip olan bir e-ticaret sitesi.

Kitapyurdu’nda kitap satın aldığınızda tabi bir de kargo ücreti çıkmakta başımıza. Kitapyurdu bunu da düşünmüş ve kargo parası ödeyeceğinize kargo ödeyen kitapları ödeyin diyor. Kargo ödeyen kitaplara baktığımızda; klasikler, ünlü eserler, kitapyurdu promosyon kalemi, şapkası, kasası, anahtarlığı, sözlükler, hafız kalem, okuma ışığı gibi hep ihtiyacımız olabilecek şeylerin sunulduğunu görüyoruz. Bu durum bizler için büyük fırsat.

İncelemem budur ki; 150 TL’lik bir ürünü kargo ödemek için alır mısınız? Ya da çok güzel de olsa 39 TL’lik bir kasayı? Zaten 75 ya da 150TL’yi geçince kargo fiyatı düşüyor yanlış bilmiyorsam. Bu yüzden bazı ürünlerin fiyatları dolayısıyla burada yer alması yanlış bence. Ama insanın sadece kargo ödeyen kitaplardaki ürünü alası da geliyor. Bu da ayrı bir mesele. Kitapyurdu’nun bu satışa sunduğu kısmı çok beğendiğim için bu yazıyı yazma gereksinimi duydum sizler de bilesiniz diye. Yoksa reklam aldığı felan yok bu biçarenin. 🙂 Ama kitapyurdu keşke beni dinlese de; bu kategoriye çay, kahve gibi, kırtasiye malzemeleri gibi içerikler de koysa satış için!

Kısaca; siz ucuz ucuz aldığınız kitapların yanına kargo ödeyen kitaplar kategorisinden alışveriş yapıyorsunuz ve kargo parası ödemeden çok güzel şeylere sahip oluyorsunuz!

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Bilgisayarınızdaki Radyo! başlıklı makalemizde Bilgisayarınızda, dinlemek ve FM hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

İş ve ürün geliştirir. G4ASW kurucusu, Bilge Adam dijital medya eğitmeni. Growth hacking, dijital strateji, dijital pazarlama ve performans yönetimi, sosyoloji, araştırma, tasarım, yazılım, Google Adwords, Google Analytics, Facebook & Instagram, UX, SEO, CRO, eticaret, startup, mobil uygulama ve oyun odağında profesyonel danışmanlık ve atölye çalışmaları sunar. Branding Türkiye'de, HYTürkyılmaz'da, G4ASW'da, Medium'da yazar, Youtube'de video yayınlar.

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious