Top

Metin2 Hile(hack) Denediklerimi İndirin!

Metin2 Hile(hack) Denediklerimi İndirin!

Bu adresten dosyaları indirebilirsiniz.

Ben bu hileleri kullandım. Oyunda istediğim hıza erişebiliyorum, vurma gücümü artırabiliyorum, Vista’da kullandığım için de bazı özelliklerini kullanamıyordum. Virüs de yoktur bunlarda ayrıca… Sormak istediğiniz soru da varsa yoruma yazınız. Dosyanın içinden nasıl kullanılacaklarına dair yazılar da mevcuttur. Neyse yararlı olması dileğiyle…

Yeni bir hile daha buldum. Onu da buradan indirebilirsiniz. Bu hile çekme hilesi de içeriyor. İlk önce tıklayıp açıyoruz oyundayken. Sonra size bir uyarı ekranı gösterecek open ve exit butonları olan bir ekran siz open’ı tıklayın. Sonra hileyi aktif edebilmek için değerleri girebilirsiniz. İki tabdan oluşan bir hile bu. Multihack 4,5. Bİrinci tabda teleport ve çekme, ikinci tabda da hız, vurma gücü, vurma hızı ve otomatik vurma gibi hackler yer almakta. Dilediğiniz gibi üzerinde değişiklik yapabilirsiniz. İyi oyunlar…

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan B2B Platformu ile Ürün ve Hizmete Ulaşma Kolaylığı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

İş ve ürün geliştirir. G4ASW kurucusu, Bilge Adam dijital medya eğitmeni. Growth hacking, dijital strateji, dijital pazarlama ve performans yönetimi, sosyoloji, araştırma, tasarım, yazılım, Google Adwords, Google Analytics, Facebook & Instagram, UX, SEO, CRO, eticaret, startup, mobil uygulama ve oyun odağında profesyonel danışmanlık ve atölye çalışmaları sunar. Branding Türkiye'de, HYTürkyılmaz'da, G4ASW'da, Medium'da yazar, Youtube'de video yayınlar.

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious