Top

Microsoft’un, Nokia imzasız ilk Lumia’sı Kasım 11’de

Microsoft'un Lumia'sı Kasım 11'de haberinin görseli

Microsoft’un, Nokia imzasız ilk Lumia’sı Kasım 11’de

Microsoft’un Lumia’sı Kasım 11’de Görselinin kaynaği; http://bit.ly/microsoft-lumia-gorseli

Microsoft Nokia markasının yer almadığı ilk Lumia modeli telefonunu bu salı, 11 Kasım’da çıkaracak piyasaya.

#morelumia başlık etiketiyle 11 kasımda piyasaya çıkışı, kısa bir açıklamayla sundu Microsoft.

Redmond ise buradaki blog yazısında da şunu söyledi;

Microsoft, herkese her günün mobil teknoloji gücünü ulaştırıyor.

Bildiğiniz üzere Microsoft 7.2 milyon dolara Nokia’yı satın almıştı. Nokia ise bundan önce satışları düştüğünden dolayı Lumia markasını oluşturmuştu. Yazılım devi Microsoft’un ilgisini çeken de bu marka oldu haliyle.

Söylentilerde 55 dolarlık Lumia’nın çıkacağı yönündeydi. Yalnız başlangıçta Microsoft giriş seviyesinden satışlar ve üretimler yapacak gözüküyor bildirilenlere göre. Öncelikle 25 dolarlık Lumia 130 ardından sonraki modeller takip edecek diye ifade ediliyor.

Microsoft’un mobil cihaz pazarlama şefi Tuula’nın açıklamasına göre Lumia cihazlarıyla yeniden sevgi ve deneyimi yakalayacağız. Fakat bizlere herhangi bir görsel sunmadıkları için yarın satışa çıkacağı söylenen modellerin dahi sunumunu sizlere yapamıyoruz Ne Fark Eder ki! dergisi olarak. Sevgiyle kalın!

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Windows XP'nin Öldüğü Gün başlıklı makalemizde destek, essentials ve güncelleme hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

İş ve ürün geliştirir. G4ASW kurucusu, Bilge Adam dijital medya eğitmeni. Growth hacking, dijital strateji, dijital pazarlama ve performans yönetimi, sosyoloji, araştırma, tasarım, yazılım, Google Adwords, Google Analytics, Facebook & Instagram, UX, SEO, CRO, eticaret, startup, mobil uygulama ve oyun odağında profesyonel danışmanlık ve atölye çalışmaları sunar. Branding Türkiye'de, HYTürkyılmaz'da, G4ASW'da, Medium'da yazar, Youtube'de video yayınlar.

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious