Top

Ne fark eder ki! blogunun 7. yılı!

dile kolay 7 yıl oldu

Ne fark eder ki! blogunun 7. yılı!

Ne fark eder ki! blogumda geçirdiğim yaklaşık 7. senem dün itibariyle bitti. 8. seneye başladım. Çok başarılı blog tuttuğum söylenemez aslında. Ama yazıyorum. Yazmayı bırakmadım.

Bu yazıyla tanımayanlar için belirtmem gerekirse; ben Hasan Yasin Türkyılmaz’ım. Bu blogta ilgi alanımda olan şeyleri inceliyorum. Sloganım; “Anlatmaya değer ne varsa; teknoloji, girişim, medya, reklam, eğitim, haber, Ankara…” ama aslında incelemeye değer olan ve ilgi alanımda olan şey ne varsa onları inceliyorum. Genelde teknolojiyle ve takip ettiğim mesleki alanla ilgili olan konularda; medya ve reklamda yer alıyor yazılarım. Çok uzatmayayım; 2016’da yazmış olduğum az ama öz yazılarımın linklerini sunayım sizlere:

 1. Arayan numarayı engellemek mi istiyorsunuz?
 2. Google Drive 2 GB ücretsiz disk alanı mı verdi?
 3. BoxyJump adlı bir oyun mu çıkardık?
 4. Enerjisa’nın sitesi mi yenilendi?

Peki ya 2015’teki değerli yazıların özetini ister misiniz?

 1. Bir promosyon kupa müşterinizi ağlatabilir mi?
 2. 2016’da açmak istediğiniz şirket için hiç uğraşmadan modern mobilyalar seçmek ister misiniz? Modern mobilya rehberi 2016
 3. Türkçe İngilizce tercümeye mi ihtiyacınız var?
 4. Emlak Jet nasıl bir proje?
 5. Papyon ve kravata dair bir takım bilgiler.
 6. Hangikredi startup’ı ile KOBİ kredisi hesaplamaları
 7. Hacker’lar akıllı tüfek de hack’leyebilir…
 8. Ve daha nicesi için arşive bakabilirsiniz!

Teşekkür ediyorum benimle olduğunuz için.

Bu arada birkaç istatistik:

Şu ana kadarki ziyaretler 200 bini aştı, görüntüleme de öyle.

En çok trafik kaynağım Google’dan ve sosyal yönlendirmelerden geliyor.

Kitap incelemelerim favorileriniz. Çünkü okumak yerine direkt olarak bende hazırı var tez veya ödev olarak sunmak için. 😀

Yeni yazdığım yazılar SEO ile iyileştirilmiş olduğundan daha fazla getiri sağladı.

Yeni yazılar ve yeni günlerde, Ankara’daki terör saldırısı adına üzüntü içerisindeyiz ama mücadelemiz bitmeyecek yaşadığımız müddetçe, görüşmek dileğiyle, özgür ve mutlu günlerde!

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Yeni yıl hediyesi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

Sosyolog, dijital stratejist. Dijital medya, reklam ve growth hacking eğitimleri ve hizmetleri sunarım. PC, konsol fark etmez. Oyun oynamayı severim.

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious