Top

Ödemek zorunda mıyız?

Ödemek zorunda mıyız?

(e-posta adresimi) değiştirmek için yeni e-posta adresinizi içeren değişiklik
talebinizi,444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’nı
arayarak iletebilirsiniz.
Kredi Kartı Üyelik Sözleşmesi Değişikliği: 19 Şubat 2011 tarihi itibariyle, gecikmiş
Yapı Kredi kredi kartı borcunuzla ilgili borç tutarını ve son ödeme tarihini
bildirmek amacı ile bankamız tarafından yapılan her türlü bildirim başına 2 TL
ücret alınacaktır.
Bankaların bu yaptığı apaçık hırsızlık. Yeterince hizmet alamadığımız da bir gerçek Yapı Kredi bankasınca. İnternet sitesi, bireysel bankacılık, atm hizmetleri hem çok  yavaş hem sorunlu hem eksik ve biz hala gereksiz yere para ödemek zorunda bırakılıyoruz. Ben bu doğrultuda kredi kartımı iptal edeceğim. Umarım sizler de bu sisteme karşı çıkarsınız…
Buna ek olarak belirtmekte yarar ve Yapı Kredi bankası için. İşe yaramayan internet şubesi için, her giriş çıkışınız 2 TL, telefon ile arayıp bilgi edinmeniz de 2 tl, bilgi değişikliği ypamanız 2 TL olacak. Halbuki İş bankası’nın bildiğim kadarıyla öğrencilere bu tip ücretlendirme yapmadığı ve iş sahibi olup bordro gösterene kadar da yapmayacağı biliniyor. Bu sözleşemenin etkileyip etkilemediğini henüz bilmiyorum tabi.

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Solda İslam olur mu? İslamik kesim solcu olur mu? başlıklı makalemizde devlet, Din ve emperyalist hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

İş ve ürün geliştirir. G4ASW kurucusu, Bilge Adam dijital medya eğitmeni. Growth hacking, dijital strateji, dijital pazarlama ve performans yönetimi, sosyoloji, araştırma, tasarım, yazılım, Google Adwords, Google Analytics, Facebook & Instagram, UX, SEO, CRO, eticaret, startup, mobil uygulama ve oyun odağında profesyonel danışmanlık ve atölye çalışmaları sunar. Branding Türkiye'de, HYTürkyılmaz'da, G4ASW'da, Medium'da yazar, Youtube'de video yayınlar.

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious