Top

Office Belgelerindeki şifreler (alıntı)(denemedim)

Office Belgelerindeki şifreler (alıntı)(denemedim)

Office belgeleri
Accent Office Password Recovery isimli küçük bir programla Microsoft Office belgelerinin şifrelerini kırabilirsiniz. Word, Excel, Powerpoint ve Access biçimlerini destekleyen programın tek eksiği, Office 2007 sürümlerinin
şifrelerini kıramaması. Program onlarca farklı dilde çalışabiliyor.Bu sayede Türkçe bir şifre için İngilizce ya da Almanca karakterlerle deneme yapılmasını engelleyerek zamandan kazanıyorsunuz. Aynca programın kendi sözlüğü yerine kendi oluşturduğunuz bir sözlükteki kelimeleri kullanarak da deneme yapmasını sağlayabilirsiniz. Eğer kırmak istediğiniz şifrede belirli harflerin ya da belirli bir kelimenin olduğundan eminseniz bu özellik çok işinize yarayacaktır.

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan 2013'ün en berbat 25 şifresi başlıklı makalemizde en berbat, en kötü ve giyilebilir teknoloji hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

İş ve ürün geliştirir. G4ASW kurucusu, Bilge Adam dijital medya eğitmeni. Growth hacking, dijital strateji, dijital pazarlama ve performans yönetimi, sosyoloji, araştırma, tasarım, yazılım, Google Adwords, Google Analytics, Facebook & Instagram, UX, SEO, CRO, eticaret, startup, mobil uygulama ve oyun odağında profesyonel danışmanlık ve atölye çalışmaları sunar. Branding Türkiye'de, HYTürkyılmaz'da, G4ASW'da, Medium'da yazar, Youtube'de video yayınlar.

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious