Top

Oyun kiralamaya ne dersiniz?

Oyun kiralamaya ne dersiniz?

[popeye]Bu demo oyun oynamanın yeni bir yolu ve çok bayıldım bu habere. İlk önce oyunu kiralıyorsunuz 5 Dolara internetten. İndiriyorsunuz tamamını. Sonra 5 saatliğine sınırsız oynuyorsunuz. 5 saat bitince oyun kilitleniyor. Eğer oyunu beğendiyseniz, aradaki farki edeyerek(40 dolar ise kiraladığınızın üstüne 35 dolar verip) satın almış oluyorsunuz. Yok beğenmediyseniz 40 dolar vermekten kurtuluyorsunuz.

Keşke bu bütün oyunlar için geçerli olsa! Steam ve windows live oyunları da bu duruma gelirse yaşadık. Ama Steam’in bu konu ile ilgilendiğini öğrendik. Şimdilik sadece 4 oyun için geçerli bu durum; Silent Hill: Homecoming, Grid, FEAR and Divinity 2…

Peki nasıl oluyor bu şimdilik diyorsanız; arabirimi D2D (direct2 drive) oyun deneme(demo) sayesinde. Önümüzdeki günlerde güzel yenilikler olacak gibi oyunlar ve satışları için.

Kaynak; Kotaku ve Onlive

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Call of Duty: Black Ops double XP haftasonu ilk defa bu cuma başlıyor! başlıklı makalemizde black, bonanza ve call hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

Dijital stratejist, growth hacker, pazarlama ve reklam danışmanı, eğitmen, konuşmacı, yazar @bilgeadam @g4asw @hyturkyilmaz

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious