Top

Paypal’a nasıl üye oluruz?

Paypal’a nasıl üye oluruz?

Öncelikle paypal’u tanımlayayım. Paypal, kredi kartınızla ilişkilendirilmiş yüksek güvenlikli ve dünyanın her tarafında kullanılabilen bir sanal banka kartı.

Paypal’un sitesine girdiğinizde Türkçe olmasıyla şaşırabilirsiniz. Türkçe menüleri sayesinde kolaylıkla yönlendirilebileceksiniz. Üye olmaya tıkladığınızda istenilen bilgilerin hepsini verin. Sonra üyelik bilgilerinizi girdikten sonra menünüze yönleneceksiniz. Bundan sonra hesabınızı teyit etmeniz, e-postanızı onaylamanız gerekmekte. Zaten üyelik ekranınızda yapmanız gereken 3 şeyi yazıyor Türkçe olarak. Siz bunları yaparken paypal hesabınızdan bir para çekecek provizyon parası. Yani hesabınıza geri ödenecek bir para bu. Provizyon parasının yanında bir de provizyon numarası var referans gibi. Bankanızı arayıp müşteri hizmetlerine bağlanmanız gerekmekte ki bu provizyon numarasını öğrenin. Paypal hesabınızda kaç haneli bir numara olduğu yazar bu provizyonun. Ona dikkat edin boşuna tekrar arama yapmayın bankanıza. Bu numarayı paypal’daki üyelik menünüze yazıp aktif edeceksiniz ve e-mail onayıyla 500 TL’lik harcama  sınırını kaldıracaksınız. Artık üyesiniz ve rahatlıkla her yerde kullanabilirsiniz paypal’u… Pardon kredi kartınızı …


Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Benimki çalınsa ben kafayı yerdim! başlıklı makalemizde şifreler ve veri hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

Dijital stratejist, growth hacker, pazarlama ve reklam danışmanı, eğitmen, konuşmacı, yazar @bilgeadam @g4asw @hyturkyilmaz

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious