Top

Recep İvedik 3’e mini bir inceleme

Recep İvedik 3’e mini bir inceleme

Bİr daha izlemeyeceğim dediğim bir film. Ama yine de dayanamadım izledim bir şekilde. Eskisi gibi internet üzerinden indirmeniz için linkler tavsiye etmiyorum artık. Zaten bilgileri alacağınız yerler belli imdb vs vs forumlar. Her neyse…

Recep İvedik 1’i ve 2’yi gözrmüş olmalısınız. Ben de o görenlerdenim ama bir daha izlemeyeceğim demiştim. Küfürler ve beneri şeylerden dolayı. Ama dayanamadım yine. Küfürler ve argodan çok arka plandaki durum ve eğlenme önemli diye düşünmeye başladım artık hatta.

Ve bence iyi de oldu. Sonuncu film psikolojik bir durumdan yola çıkılarak hazırlanmış. Yalnızlık ve mutlu olmak ile ilgili. Davranışlar eleştiriliyor bu bölümde ayrıca ve birçok kişi tahammül ettiği gibi grubun içine alma eğilimi gösteriyor. Bu çok güzel geldi bana ve davranışlar yine eğlendirdi bizi. Ve çok fazla argoda olduğunu ya da hiç olmadığını söyleyebilirim.

Takdire şayan olmuş. Güzel bir son… Güzel bir eğlence… Güldük, durumu hissettik ve yine güldük… Halk kahramanı tanımlaması uymuş diye düşünüyorum. Eğer biz o sinema koltuuna oturup O’nu izliyorsak, içimizden birisi, bizden birisi diye kabullenmiş olmalıyız. Tavsiye de yüz üzerinden 85. İyi seyirler…

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Melekler Şelalesi, Nora Robert's Angels Fall İzlenimlerim başlıklı makalemizde asci, bas ve film hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

İş ve ürün geliştirir. G4ASW kurucusu, Bilge Adam dijital medya eğitmeni. Growth hacking, dijital strateji, dijital pazarlama ve performans yönetimi, sosyoloji, araştırma, tasarım, yazılım, Google Adwords, Google Analytics, Facebook & Instagram, UX, SEO, CRO, eticaret, startup, mobil uygulama ve oyun odağında profesyonel danışmanlık ve atölye çalışmaları sunar. Branding Türkiye'de, HYTürkyılmaz'da, G4ASW'da, Medium'da yazar, Youtube'de video yayınlar.

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious