Top

Şeytani Bebeğin 14 sırrı

Şeytani Bebeğin 14 sırrı

2014’ün ilk canavar viral videosu ortaya çıktı ve yıldızı gezegenin en korkutucu bebeği: Şeytan bebek. Video; New York’luların şeytani bebeğin çığlık çığlığa ağlamasıyla dikkatlerini çekiyor. Bebek ise  korkutucu bir hale animatronik olarak yani mekanik temelli animatif hareketlerle  geliyor.Sadece birkaç günde 25 milyonun üzerinde izlenim aldı.


Thinkmodo[Mashable:2014.01.16] adlı küçük ajans, viral bir etki yarattı. 20th Century Fox filmi Devil’s Due(Şeytanın yüzünden ya da Şeytanın nedeni) için gerçek bir reklam. Ve şu an gerçekten de çok iyi biliniyor bu film. Bununla beraber özel efektler ekibinin şakasının perde arkası bilinmiyordu ta ki şu ana kadar.

Yazının devamına yazarı olduğum evenmag’tan ulaşabilirsiniz, buraya tıklayarak!

Hasan Yasin Türkyılmaz

İş ve ürün geliştirir. G4ASW kurucusu, Bilge Adam dijital medya eğitmeni. Growth hacking, dijital strateji, dijital pazarlama ve performans yönetimi, sosyoloji, araştırma, tasarım, yazılım, Google Adwords, Google Analytics, Facebook & Instagram, UX, SEO, CRO, eticaret, startup, mobil uygulama ve oyun odağında profesyonel danışmanlık ve atölye çalışmaları sunar. Branding Türkiye'de, HYTürkyılmaz'da, G4ASW'da, Medium'da yazar, Youtube'de video yayınlar.

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious