Top

Snopy V5H USB PRO Realistic Vibration Wheel

Snopy V5H USB PRO Realistic Vibration Wheel

Haziran’ın 16’sında elime geçmişti ama şimdi yazmaya muktedir olabildim. Chip’in sayfalarında gördüğümü hatırladığımda dükkandaydım ve sınavlarımda bittiği için binbir hevesle aldım. Ben 70TL’ye aldım. Ama sizler 50TL ve aşağısına da bulabilirsiniz.Aldığıma da değecek bir ürünmüş keşke zamanım olsaydı. Daha çalışmalarımı yetiştiremedim ameliyat olduğum için. Neyse incelememe döneyim.

Ürün o derecede başarılı olduğu kadar fiyatı da performansına görece ucuz. Ben kazık yedim tabi. Araştırmak herşeyin birinci kuralı olmalı. Direksiyonu tanımlamak gerekirse tam bir çakal kasa.( Gençgrafik’teki Cihan abinin deyimiyle) Direksiyon diğer ucuz olan konsollara göre gerçekmiş gibi bir deneyim yaşattırmakta oyunu oynarken. Gaz ve fren pedallarına sahip. Bunların kaymaması için altlarında süngerler var ve pedallar da yaylı. Onlar da güzellik sunuyor oyundayken. Titreşime sahip olması da ayrı bir avantaj. En azından duvara tosladığınızda çarptığınızı anlayabiliyorsunuz. Yolda giderken bile titreşimler oluşturuyor. En önemlisi oyunun bunun için belirtmiş özelliklerde olması gerekiyor. Yani oyunda yoksa konsol için belirgin ifadeler, siz bundan zevk alamazsınız. Ama ben bunu Collin Mcray 05 ile ve NFS Undercover ile test edebildim. Konsol olunca anlıyorsunuz ki siz daha önce bu oyunu hiç oynayamıyormuşsunuz. Direksiyonun üzerinde 12 civarında buton ve bir de d-pad var- yer yön ayrımı için. Çünkü başka birşeyler de atayabilirsiniz ve oynayabilirsiniz. Uçak similasyonu, tren simülasyonu gibi…

Harika bir konsol fiyatına göre… İnsan isterdi ki Logitech’in profesyoneline ki 540 tl fiyatı sahip olsun insan ama bu bir zevk ve para işi. Zamanın da olması şart. Bizlerin at gibi kuş gibi çalışması gerekirken böyle oyun konsollarıyla zaman geçirmek neyimize…

 

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan B2B Platformu ile Ürün ve Hizmete Ulaşma Kolaylığı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

İş ve ürün geliştirir. G4ASW kurucusu, Bilge Adam dijital medya eğitmeni. Growth hacking, dijital strateji, dijital pazarlama ve performans yönetimi, sosyoloji, araştırma, tasarım, yazılım, Google Adwords, Google Analytics, Facebook & Instagram, UX, SEO, CRO, eticaret, startup, mobil uygulama ve oyun odağında profesyonel danışmanlık ve atölye çalışmaları sunar. Branding Türkiye'de, HYTürkyılmaz'da, G4ASW'da, Medium'da yazar, Youtube'de video yayınlar.

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious