Top

So.CL

So.CL

Microsoft’un sosyal ağı, So.CL, çalışma yönünden bazen ağır çalışıyor gibi. Ama birşeyleri takip etmek ve bu konu üzerinde tartışmak çok rahat ve basit. Üstelik en önemli özelliği facebook’ta ya da G+’ta olduğu gibi paylaşmak değil sadece, aynı zamanda yüksek oranda web’i ve SO.CL’i araştırma yeteneğine sahip. Zamanla geliştirilecektir tabi ama şu an için bile güzel gözüktü gözüme. Adresi ; 

İlk başta Facebook ile giriş yapmanıza izin veriyor ama sonrasında davet ederken facebook bağı yok. Tamamen bir araştırma ve sosyalleşme ağı olarak düşünülmüş. Videolar video sekmesinde izleniyor ve çıkıldığında bile sağ barda oynatımd evam ediyor. Yanılmıyorsam görüntü ekleyemiyoruz. Ve en önemlisi her aramamız bir durum göstergesi olarak profilimizde yer alıyor.

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Windows live esentials(messenger beta) incelemem başlıklı makalemizde beta, essentials ve Facebook hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

Sosyolog, dijital stratejist, growth hacker, eğitmen, blogger, konuşmacı. Bilge Adam Dijital Medya Eğitmeni, G4ASW Kurucusu.

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious