Top

SteamOS

SteamOS

Steam, SteamOS’u duyurdu.

Çok yakında indirilebilir, ücretsiz ve açık kaynak olarak sunulacağını belirtti. Üstelik sistem geniş ekran tv’ler için, aile yaşantısının eğlence tarafına renk katmak ve kolaylık sağlamak amacıyla geliştirildiğini açıkladı.

Aile paylaşımı, ev içi akışı, müziklere, tv kanallarına, filmlere, aile özelliklerine, linux tabanlı oluşu, tüm oyunları rahatlıkla oynayabilecek olmamızı, dünya çapına yaygın oluşu, 50 milyondan fazlalık bir ağa bağlı olacağı, platformlar arası buluta sahip olacağı, kullanıcıların çalışmalarıyla çoğalıp güçlenebileceği ve sürekli gelişime sahip olacağı belirtilen özellikleri arasında.

Kaynak;

SteamOS.

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Yeni Google Haritalar'ı Web Sitesine Gömme başlıklı makalemizde embed site, google maps ve iframe hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

Dijital stratejist, growth hacker, pazarlama ve reklam danışmanı, eğitmen, konuşmacı, yazar @bilgeadam @g4asw @hyturkyilmaz

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious