Top

Suikast Oyunları / Assassination Games

Suikast Oyunları / Assassination Games

Bu filmin IMDB puanı düşük. Tabi incelemeleri teknik açıdan gerçekleştiğini düşünmemek elde değil.  Filmin içerisinde silahlar, kadınlar, cinsellik ama azıcık, ünlü bir aktör ve sporcu var. Filmin konusu iki suikastçinin kesiştiği, intikam alma üzerine. İntikam konulu filmler de çok tutar haliyle.

Ben filmi çok beğendim. Ama tabi bir sürü kusuru var. Müzikler uyumsuz. Van Damme’in mimikleri yok :), bir kısım atlamalar var senaryoda.

Ama kesinlikle aksiyon severler için harika bir film.

Tavsiyemdir.

Van Damme burada bir suikastçi. Diğeri, afişteki adam, ise eski interpol ajanı. Bu ajana tuzak kurulmuş ve karısına gözleri önünde tecazvüz edilmiş ve darp edilmiş. Bunu yapan adam da Polo, suikastçimizin hedefi. Interpol hem Flint’i yani afişteki diğer adamı hem de bizim adamı tutarak işi kızıştırıp kendi işlerini halletmeye çalışıyorlar.

İntikam sizleri de heyecanlandıracaktır. İyi seyirler…

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Adalet peşinde ~ Law Abiding Citizen (2009) başlıklı makalemizde abiding, adalet ve amerika hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

Dijital stratejist, growth hacker, pazarlama ve reklam danışmanı, eğitmen, konuşmacı, yazar @bilgeadam @g4asw @hyturkyilmaz

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious