Top

Washburn Wm10v İnceleme

Washburn Wm10v İnceleme

Test etme ve sahip olma fırsatına eriştiğim bir elektro gitar. Heavy metal serisinden ve floyd rose lisanslı. Amerikan ama Çin üretimli.(Amerikan markalara sahip olanlar en iyi gitarlardandır.)

Bolt-on bağlantılı maun gövdeli, gül ağacı klavyeli, tremolo kilitli, sapı 25,5, 2 humbucker 1 Single manyetiği var, 1 Ses, 1 Ton ve 5 Yollu Switch kontrole sahip ve parlak simli finish’i…

En ucuz ve en iyi kaliteye sahip olan, bütçesi düşük olan arkadaşların tercih edebileceği türden…

Single manyetik clean tonları almanız için, humbucker manyetikler ise daha sert müzik yapabilmenizi sağlar ve bu iki manyetiğin bir arada bulunması, çalarken bir harika sese/tona ulaşmanızı sağlıyor.

Benim de bu gitara söyleyebileceğim çok fazla şey yok. tek kelimeyle mükemmel. Elimdeki paraya bu kadarını bulabildiğim için mutluyum. Clean tonu harika. Distortion’ daysa tatmin olacağımdan fazlasıyla kaliteli… Almak isteyen arkadaşlar hiç durmasın…

Eğer elektro gitara yeni başlıyorsanız ve gerçekten sert parçalar çalmak istiyorsanız bu gitar tam size göre ve iyi bir kullanıcıysanız da uzun süre yanınızdan ayrılmayacak bir gitar… Siyah, mavi ve bildiğim kadarıyla da bulabilirseniz gri rengi var. Ben siyahını aldım tabiki…

Ben 315TL’ye aldım bu arada. İnternette en ucuzu ise 329 … Aldığım yerin reklamını da yapayım. Ankara’da Hatay sokakta Zuhal Müzik İthalat var. Oradan aldım sitesinden de elde edebilirsiniz. Türkiye’de bütün markalara sahip olan tek yer diyebilirim. Yalçın abinin ifade ettiği kadarıyla.

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Gitarın akortlanması için tellerin yerleri başlıklı makalemizde akort, basmak ve gitar hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

İş ve ürün geliştirir. G4ASW kurucusu, Bilge Adam dijital medya eğitmeni. Growth hacking, dijital strateji, dijital pazarlama ve performans yönetimi, sosyoloji, araştırma, tasarım, yazılım, Google Adwords, Google Analytics, Facebook & Instagram, UX, SEO, CRO, eticaret, startup, mobil uygulama ve oyun odağında profesyonel danışmanlık ve atölye çalışmaları sunar. Branding Türkiye'de, HYTürkyılmaz'da, G4ASW'da, Medium'da yazar, Youtube'de video yayınlar.

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious