Top

Web TV TTnet hizmette!

Web TV TTnet hizmette!

4-5 Hafta öncesinden kendi çalışanları dahilinde testlere başladı WebTv ttnet. Standart paketi 1,00 TL… Geniş paketi de mevcut. Tüm kablo tv kanalları elinizin altında. Ve hiç takılmadan sorunsuz bir şekilde izleyebiliyorsunuz. Kumanda menülerinde hafif bir cinslik olsa da yine de işe yarar yapmışlar. Ama daha hoş yapılabilirdi. Artık media centerlar bir anlam kazanabilecek evlerimizde.

TTnet adsl abonelik bilgilerinizle giriş yapıyorsunuz ve sonra isim ve şifreyi yeniden ele alabiliyorsunuz. sonra abonelik türünüzü seçip ister masaüstüne indirdiğiniz arayüz ile ister web üzerinden izleyebiliyorsunuz. Tv aratmayacak bir kalitede hem de!

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan İçerik pazarlamada video stratejisi başlıklı makalemizde içerik pazarlama, video marketing ve video pazarlama hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

İş ve ürün geliştirir. G4ASW kurucusu, Bilge Adam dijital medya eğitmeni. Growth hacking, dijital strateji, dijital pazarlama ve performans yönetimi, sosyoloji, araştırma, tasarım, yazılım, Google Adwords, Google Analytics, Facebook & Instagram, UX, SEO, CRO, eticaret, startup, mobil uygulama ve oyun odağında profesyonel danışmanlık ve atölye çalışmaları sunar. Branding Türkiye'de, HYTürkyılmaz'da, G4ASW'da, Medium'da yazar, Youtube'de video yayınlar.

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious