Top

Webasyst

Webasyst

Bir önceki yazımda Php için Framework’lerden bahsettikten sonra, bugün de başka bir fw’ye rastladım. Adı da Webasyst.

Ticari ve takım halinde kullanıma karşı lisanslı ve izinli.(LGPL) Çok kullanıcılı takım ve iş amaçlı web uygulamaları için ve karmaşık siteler üretebilmek için hazırlanmış.

Gördüğüm kadarıyla da yeterince basit ve sade bir hali var. PHP, Mysql, Jquery ile güçlendirilmiş bir MVC. Dahil edilmiş arkaplanı mevcut. Bu sayede tüm eklentilere erişebiliyorsunuz. Arayüz sayesinde de çok çabuk bir şekilde önplanı /ui’yı  halledebiliyorsunuz. Kullanıma hazır birçok araç barındırıyor. Installer app ile yeni uygulamalar tek bir tıkla yüklenmekte.

Adres; http://www.webasyst.com/

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Php için framework'ler başlıklı makalemizde framework ve php hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

Dijital stratejist, growth hacker, pazarlama ve reklam danışmanı, eğitmen, konuşmacı, yazar @bilgeadam @g4asw @hyturkyilmaz

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious