Top

Windows Vista Unutulan şifreyi kırma!

Windows Vista Unutulan şifreyi kırma!

Bu adresten önce dosyayı indirin!

İndirdiğiniz dosya bir iso dosyası. Yani cd’ye yazdırılabilir bir kalıp dosyası, isoburner ya da nero ile yazabilirsiniz cdye. Sonra bilgisyarınızı Diskten başlatın ve cd ile başlasin pc. Sonrasında mavi ekran gelecek ve o aşamalar geçtikten sonra da size gerekli olan aşama gelecek. Sistemin yüklü olduğu yeri soracak. 1′ e ya da 2’ye basacaksiniz sonra da şifresini kırmak istediginiz kullanıcıyı soracak. şifre 12345 olarak değiştirilsin mi diyecek ve Evet bâbında Y’ye basacaksınız. Sonra da log dosyasi üretilsin mi dediğinde de hayir deyip cd’yi çikarip bilgisayarın yeniden başlaması için bir tuşa basın.


Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Tarayıcı kullanım oranları 2016: Kasım, mobil, masaüstü, listesi başlıklı makalemizde kullanım, oranları ve tarayici hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

İş ve ürün geliştirir. G4ASW kurucusu, Bilge Adam dijital medya eğitmeni. Growth hacking, dijital strateji, dijital pazarlama ve performans yönetimi, sosyoloji, araştırma, tasarım, yazılım, Google Adwords, Google Analytics, Facebook & Instagram, UX, SEO, CRO, eticaret, startup, mobil uygulama ve oyun odağında profesyonel danışmanlık ve atölye çalışmaları sunar. Branding Türkiye'de, HYTürkyılmaz'da, G4ASW'da, Medium'da yazar, Youtube'de video yayınlar.

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious