Top

Yahşi Batı

Yahşi Batı

Cem Yılmaz’ın bu kadar çok küfür ettiğini hatta diğer oyuncuların da böyle bir yeteneğe sahip olduğunu eminim kimse bilmiyordur. Bu kadar da olmaz derken şaşkınlıktan ve utançtan gülen insanlar olduğu gibi ” Hah! Şöyle ya! Küfürü böyle edeceksin işte!” diyenler de elbette olacaktır.

Aslında ben bu hikayeyi tamamen aşağılamıyorum. Ama argosuz da o incelikleri verebilirdi. Çok ince değinimler ile yerlilere dair bir espri vardı ayrıca kilisede papazlık yapıp da bizim feodal köy ağasının ağzıyla konuşup, belediye encümenini felan yağlı güreşe davet etmek de vardı.

Her neyse. Bu kadar basit bir film için ancak bu kadar basit bir inceleme olur… Sinemaya gidenler içinse üzüldüğümü belirtmek isterim. Ama istediklerini aldılarsa tabi ne multu onlara…

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Recep İvedik 3'e mini bir inceleme başlıklı makalemizde film, inceleme ve ivedik hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

Dijital stratejist, growth hacker, pazarlama ve reklam danışmanı, eğitmen, konuşmacı, yazar @bilgeadam @g4asw @hyturkyilmaz

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious