Top

Yeni Alan adı

Yeni Alan adı

Baktım ki Google’da sitem aranınca farklı sitelerle karıştırılabiliyor. Çünkü üç tane hasanyasin varmış nette. E hal böyle olunca da yegane olmak için alan adımı değiştireyim dedim. Blogumun adı önümüzdeki dört yıl için artık  yani çok küçük ve soyadım kadar öz oldu. Bu yıl boyunca hasanyasin.info alan adı da devam edecek ama en güzel ad bu oldu galiba. Ha unutmadan, alan adıma 4 yıllık için 40 tl verdim, dot.tk sağolsun!

Ayrıca sizi sıkabilecek reklamlar almak durumunda kaldım. En yakın zamanda o reklamlardan kurtulacağım ama ihtiyaçları karşılar hale geldikten sonra tabiki. Şimdiden özürlerimi sunarım…

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan B2B Platformu ile Ürün ve Hizmete Ulaşma Kolaylığı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

İş ve ürün geliştirir. G4ASW kurucusu, Bilge Adam dijital medya eğitmeni. Growth hacking, dijital strateji, dijital pazarlama ve performans yönetimi, sosyoloji, araştırma, tasarım, yazılım, Google Adwords, Google Analytics, Facebook & Instagram, UX, SEO, CRO, eticaret, startup, mobil uygulama ve oyun odağında profesyonel danışmanlık ve atölye çalışmaları sunar. Branding Türkiye'de, HYTürkyılmaz'da, G4ASW'da, Medium'da yazar, Youtube'de video yayınlar.

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious